Клуб Накама ще отпразнува третия си рожден ден с национална среща

Тази година клуб Накама ще отпразнува третия си рожден ден. По този повод, организаторите предвиждат да възродят една позабравена традиция, а именно национална среща на хотел или хижа.

Планираните дати за срещата са 28-29 Май 2011 г. Все още не е ясно мястото, споделиха организаторите. То ще се определи в зависимост от броя на желаещите, които искат да присъстват. Записването вече започна на адрес contact@nakama-bg.com и ще продължи до 13 май 2011 г. Организаторите напомнят, че тези от вас, които нямат навършени 18 години, е необходимо да са с придружител.

Източник: клуб Накама

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *