Масoв бой с възглавници ще разгорещи столицата

Събота, 2 април 2011, столичани ще имат уникалната възможност да участват в  масов бой с възглавници. Битката ще протече като Флаш Моб, а срещата на ентусиазтите е от 17:15 ч  зад НДК – към хотел Хилтън.  Събитието се организира за 4 – ти път в световен мащаб, тази година в него ще участват 96 града, включително и София.  Организатори на събитието са Sg Events Bulgaria – организация от ентусиазирани млади хора, занимаваща се с провеждане на различни масови прояви, с цел забавление и социален експеримент.

Такъв вид прояви не е нов за София. Преди време група младежи, организирани във facebook, осъществиха първия масов бой с възглавници пред Народния театър.

Повече информация можете да намерите на страницата на проявата във facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *