Събота, 2 април 2011, столичани ще имат уникалната възможност да участват в масов бой с възглавници. Битката ще протече като Флаш Моб, а срещата на ентусиазтите е от 17:15 ч зад НДК – към хотел Хилтън. Събитието се организира за 4 – ти път в световен мащаб, тази година в него ще участват 96 града, включително и София. Организатори на събитието са Sg Events Bulgaria – организация от ентусиазирани млади хора, занимаваща се с провеждане на различни масови прояви, с цел забавление и социален експеримент.
Такъв вид прояви не е нов за София. Преди време група младежи, организирани във facebook, осъществиха първия масов бой с възглавници пред Народния театър.
Повече информация можете да намерите на страницата на проявата във facebook.

