Сблъсъкът между поколенията в Музикална академия започва

Най-новият музикален реалити формат в българския ефир започва тази вечер. Музикална академия ще изправи в състезание три поколения български изпълнители, които ще се борят за голямата награда от 100 хиляди лева.

Изненадата сред членовете на журито е големият глас на българската сцена – Георги Христов, който за първи път ще участва в реалити формат. В журито ще са и ветераните Фънки и Люси Дяковскa.

Днес златната петорка – Етиен Леви, Петя Буюклиева, Кичка Бодурова, Стенли и Коцето Калки ще влязат в Академията, където ще живеят  и работят през следващите три месеца. В продължение на 12 седмици те ще са в директен сценичен сблъсък с новото поколение таланти, което ще бъде представено от 5-ма хитови артисти и 5-ма напълно неизвестни таланти.

За да заслужат титлата „Най-обичана музикална звезда на три поколения”, участниците трябва да покажат талант, но и да позволят на зрителите да опознаят характера им. По време на шоуто, Академията ще бъде разделена на „богати” и „бедни”, което е изпитание за характерите на участниците.

Формулата на предаването е 2+3 – то се състои от два концерта на живо и три епизода, представящи живота на участниците в Академията. Музикална академия започва тази вечер от 19:30 часа по TV7 с три последователни лайф концерта.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *