София има рок-училище

В  София, отвори врати първото рок училище. Проектът наречен RockSchool е музикална школа за уроци по китара, бас китара, барабани, пиано, пеене и солфеж. Васил Първановски, Мартин Стоянов и  Боян (Bonzy) Георгиев от Odd Crew са само част от имената, които в приятелска атмосфера ще ви учат да свирите рок, метъл, блус, джаз, поп, фламенко, класика. Целта на проекта е не да се превърне в поредната школа за частни уроци, а в място, което вдъхновява хората, които искат да правят музика и ги подтиква да се развиват като музиканти.

Повече информация можете да намерите на страниците на RockSchool.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *