16 април 2011 г. (събота), беше открит уейкборд сезонът на Казичене. Всички караха безплатно и показаха, че не зимната пауза не се е отразила на възможностите им. Повече информация тук. Фотограф: Антон Балъкчиев
16 април 2011 г. (събота), беше открит уейкборд сезонът на Казичене. Всички караха безплатно и показаха, че не зимната пауза не се е отразила на възможностите им. Повече информация тук. Фотограф: Антон Балъкчиев