Екипът на Meche.bg чисти гората в Борисовата градина

След успешните почиствания на Южния и Западния парк тази пролет, екипът на онлайн магазина за ръчно изработени стоки Meche.bg продължава с второто есенно почистване в Борисовата градина. Тази година акцентът ще са гористите части на парка.

След изминалите три акции на Синьото мече боклукът в големите софийски паркове (Южния, Западния и Борисовата градина) е с около 70 чувала по-малко. Важен е не само този резултат, но и това, че подобни инициативи стимулират хората да се замислят дали мястото на отпадъците от прекараната лятна вечер е между дърветата в парка.

Ако сте съгласни с това, можете да дойдете на 22.09.2012 г. (събота) от 10:30 до 16 часа пред входа на бившия басейн “Мария Луиза”. Чувалите и ръкавиците отново са от Meche.bg и ще се раздават там през цялото време (до 16 часа). Събраните отпадъци ще се предават на същото място.

Още информация за сайта и събитието можете да намерите на адрес Meche.bg. А ние от Teenews.eu можем само да поздравим колегите за добрата инициатива!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *