На 10 юли в клуб The Ring София, в района на Южния парк ще се проведе турнир по DotA (Defense of the Ancients). Мейлът за записване е Engelhertz@staff.esl.eu, като в писмото трябва да бъде включено име на отбора, имената на 5те играча, да се отбележи капитанът на отбора и на последно място от кой град са играчите.
Записването ще има и друга фаза – внасяне на 15 лева за човек общо 75 лева за отбор в самата зала. Срокът за внасянето на парите е до 06 юли, а за хората, които не са от София това може да стане и в деня на турнира.
Минималният брой отбори за провеждане на турнир е осем.
