Можете ли да си представите холивудските звезди като анимационни герои? Какво ще кажете, ако вместо анимирана героиня, в “Леденото кралство” играеше секс символът Скарлет Йохансон?
Ако идеята ви е любопитна, художникът Томас Курниаван ще ви помогне да видите реализацията й. С помощта на Photoshop той направи серия от плакати на известни анимационни филми на Disney, в които рисуваните герои са заменени от реални холивудски звезди.
Така познатата ни от “Хари Потър” Емма Уотсън става Ариел от “Малката русалка”, а Скарлет Йохансон получава изненадваща “роля” в новата хитова анимация на Disney. В ролята на рисувани герои се преобразяват още актьори като Джейк Гиленхал и Скарлет Йохансон, както и певици като Тейлър Суифт и Кейти Пери.



