Българското дружество за защита на птиците, Coca-Cola и Столична община имат удоволствието да поканят вас и вашето семейство на старта на инициативата „Моят зелен град“ за 2010 г.
Събитието започва днес, в 11:00 ч. в Южния парк, София и ще продължи до края на деня.
За децата ще има открити уроци, игри и забавления, a за най-активните участници е предвидена томбола със специални награди!
Елате да почистим бреговете на Перловска река в Южния парк в София. Нека заедно да направим София един по-зелен и чист град!
