Младите и образованието

Младежка организация ИДЕА организира дискусия на тема Младите и образованието?!- част от инициативата “Що е то?”.

На 4-ти февруари от 15.00 в концертна зала на Младежкия дом започва първа част от Младите и образованието?!, която ще е посветена на средното образование. (втората част, която ще се проведе през месец март ще е посветена на висшето образование в България).
На 4-ти февруари ученици, учители, родители и педагози ще си говорят честно за проблемите на средното образование, тенденциите за обучение, мотивацията на учениците, както и за тази на учителите. На дискусията са поканени преподаватели от Варненска Търговска Гимназия, представители на Общинска дирекция „Младежки дейности и спорт” и „Образование”.

Повече информация ще намерите на http://www.idea-ngo.com/

Written by 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *