Кавичките???

media_httpfarm4staticflickrcom31832677993760d31330dc2fjpg_IsxsyHhxgcmgtJn.jpg.scaled500Вероятно доста хора, включително и високограмотни, са попадали в ситуация, в която са се замисляли дали да поставят кавички, или не.  Една много подходяща статия за кавичките, най-вече за всички ученици, на които им предстой матура.

Можете да я намерите – тук

Written by 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *