Ashbury са мега яки поради няколко причини?
а/произвеждат сноуборд дрехи и екипировка
б/са първата марка спонсорираща изцяло български отбор
в/заселиха Луната и ни махат за сбогом!
Ако сте казали а/ и б/, то вие най-вероятно сте посетили новия сайт на компанията http://ashbury.bg/, където можете да не само да се запознаете с продуктите, които предлагат калифорнийците, но и постоянно да следите какво се случва с отбора им по света и с българската му не по-малко интересна версия. Заедно с това те обявяват и новото си попълнение в сноу и скей отбора си Лозьо Димитров!
П.С.
Ако сте отговорили с в/ ви препоръчваме повече разходка на чист въздух и по-малко стоене пред компютъра!
