BACK TO THE UNITY Vol.3 – участвай и ти

Третото издание на фестивала „Back to the Unity” ще се случи на 2 април 2011, от 21:00 часа, в клуб “MIXTAPE 5”.  MC’s : Нокаут, Spens, X-Team, Wosh, Лого5 , DRS , The Top Stoppers, FARS, Sensei & Sistah   са само част от имената, които ще вземат участие.   Събитието ще бъде съпътствано от графити-арт, брейкденс демонстрации и др. Досегашните две събития под идеалистичния надслов „Back to the Unity” доказаха, че все повече хора са повлияни от културния феномен – Хип Хоп! Повече от 1500 души са имали възможност да присъстват на предишните издания на уникалния ивент. Вход на място – 10лв. Билети на предварителна продажба на цена 8лв. може да намерите в мрежата на Тикетстрийм.

Повече информация, можете да намерите на drumandbass.bg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *