Спечели камера в конкурса „Сърфирам безопасно“

За трета поредна година “Аз детето” организира информационна кампания, с цел да осигури  безопасност на децата в интернет пространството.  „Сърфирам безопасно“ е информационна кампания, насочена към децата между 6 и 12 г., техните родители и учители. Тя  ще протече с конкурс, участниците в който  ще трябва да направят кратък видео клип на темата „Сърфирам безопасно“. Използвайте собственото си въображение и / или Осемте златни правила за безопасност в Интернет. Видеоклиповете ще бъдат качени на страницата на кампанията — www.az-deteto.bg/safe. За тях ще може да се гласува онлайн и тези, които съберат най-много гласове ще се борят за наградата. Може да се участва с до три клипа!

Крайният срок за участие е началото на месец май 2011, а наградата камера. Продължителноста на клипчето, заснето с камера, мобилен телефон или фотоапарат,  не трябва да е повече от 2 мин.

Включи се в конкурса тук.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *