16 април (събота) 2011 ще се състои официалното откриване на уейкборд сезона. По то зи повод организаторите предвиждат безплатно каране за всички. Мястото е хидро парк Казичене, а откриването ще започне около обяд. Афтер партито, по д наслов The Blackberry Party ще е в Spacer Club.
Източник: www.board.bg

