На 17 април, неделя, от 17:00 до 20:00 часа националният аниме и манга клуб Накама ще избира нов Управителен съвет. 3 години след създаването на Накама, членовете му ще имат възможността да решат съдбата на УС или да издигнат нови кандидатури. Някои от членовете на стария съвет сами се оттеглиха. Адресът е ул Кракра2А ДК “Средец” стая 115.
Източник и повече информация тук.

