Gorchiza в Корея: “Имам чувството, че всеки знае за Starcraft тук”

Емил “Gorchiza” Калайджиев разказва за впечатленията си от Южна Корея, развитието на Starcraft и своето бъдеще. В просторно интервю за Psistorm.eu той обяснява за приключенията и преживяните емоции в меката на Starcraft-a. Разкрива как един обикновен български геймър се справя с културните разлики там и плановете му за бъдещето.

“В момента следвам мечтата си – да бъда в Корея. За мен това място е невероятно, макар живота тук да е много по-труден и сложен от този в България”. Опита му показва, че StarCraft 2 все още не е успял да надмине популярността на класическия Brood War там. “Според мен хората не осъзнават още че Starcraft 2 в момента е като Starcraft 1 1999 година – 2000 година. Твърде много ни очаква”. Цялото интервю можете да прочетете тук.

Източник: staypro.eu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *