Четвъртото издание на “Часът на Земята” ще се роведе на 26 март 2011 (събота). 134 държави и теитории ще изключат осветлението си за един час в събота, 26 март, от 20.30 до 21.30 ч. Ще притъмнеят 25 от най-големите градове в света и 79 столици. В България официално ще се присъединят 47 града, с три повече от 2010 г.
В подкрепа на световната инициативата на WWF, рок бар Фенс ще представи първия си концерт на светлината на свещи. Осветлението ще бъде загасено от 20.30 до 21.30, входът е свободен, а адреса е бул. Васил Левски. Информация за концрта можете да намерите във facebook страницата. Повече за инициативата “Часът на Земята” можете да прочетете на страницата на WWF.


