Младежки бизнес форум “Изгряващи звезди”- 2016

На 3 Юни от 13:30 часа в JA Стартъп Хамбар ще се проведе дискусионен панел „Европейски измерения на обучението по предприемачество”, иницииран от Джуниър Ачайвмънт България. В дискусията ще вземат участие Меглена Кунева, Анна-Мария Виламовска, Малина Едрева и други посланници, организатори, изпълнителни директори и видни имена в областта.

В 15:00 часа на същата дата в Иverde_designновационен център „Джон Атанасов” ще се проведе награждаването на стартъпите на JA Bulgaria участвали в младежкия бизнес форум „Изгряващи звезди”. Тази година над 450 ученици и студенти ще представят проектите си. За първи път ще бъде връчена награда в категория „Агропредприемачество” . На церемонията по връчването ще присъства и президента на Република България- Росен Плевнелиев.

В края на форума най-добрите екипи ще бъдат отличени и ще бъдат връчени награди за  „Най-добра учебна компания на България за 2016 година” , а победителят в категорията „Моята първа комания” ще получи директна инвестиция от 10 000 лева, за да развие своята бизнес идея.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *