EPS квалификациите за StarCraft II започват

ESL България обявиха първия квалификационен турнир за определяне участниците в про сериите на StarCraft II. Веднага след излизането си играта намери място в шестия поред сезон на националното първенство. В състезанието, което ще продължи няколко месеца и ще завърши с ЛАН финали, ще участват 12-те най-добри StarCraft II играчи у нас.

Четири квоти ще бъдат заети от директно поканени играчи, които съвсем скоро ще бъдат обявени. За останалите 8 места са предвидени 4 квалификационни турнира, като от всеки турнир се класират 2-мата финалисти.

Повече информация, правила, дата, час, формат и така нататък – ТУК.

Източник: StayPro.eu

Written by 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *