“Вашето начинание безспорно допринася за насърчаване на съвестното отношение на гражданите към природата и повишаване на екологичната култура в страната. Надяваме се, че Вие ще намерите най-добрия път за реализиране на Вашите добри намерения без това да противоречи на идеята Ви за опазване на горите в страната ни” – това се казва в писмо от Министерството на земеделието и храните, изпратено в подкрепа на екологичното събитие Беглика Free Fest.
В писмото, подписано от зам. министър доц. д-р Георги Костов, пише още, че министерството заявява своята принципна подкрепа за провеждане на събитието. Ето и копие на документа:

