Първият по рода си зимен многобой Чепелареада 2010, който ще се проведе този уикенд, е състезанието за сводобни по дух хора, мъже и жени, скиори и/или сноубордисти, които обичат да се забавляват в снега. ЗАЩО си заслужава? – защото състезанието е различнo, забавно и достъпно за всеки, който кара ски или сноуборд…. и ще проличи кой е състезателят с най-комплексни умения.
http://chepelareada.com/
http://www.youtube.com/user/Chepelareada
