След близо 3 години очакване, бетата на StarCraft II: Wings of Liberty вече официално е онлайн! Достъп до нея засега имат малцина – геймъри от челните места в Battle.net класациите, призьори от международни състезания и посетители от BlizzCon.
Ключовете за бета теста ще се изпращат на вълни. Първата вълна вече е приключила и нямаме информация дали сред привилигированите има българин. Всеки регистрирал се за beta opt-in в официалния сайт на обновения Battle.net, има шанс да попадне в някоя от бъдещите вълни.
Повече информация за минималните системни изисквания, както и за самата игра можете да прочетете в българския гейминг сайт StayPro.eu.
А тук можете да видите live streams от Starcraft II.
