В личната си Twitter страница Джон Мърфи, ПР на Konami за Европа, съобщи, че информация за демо версията на Pro Evolution Soccer 2011 ще има другата седмица. Мърфи се извинява на феновете, че ги държи в напрежение, но обещава да внесе яснота относно датата на излизане веднага щом може.
Тази новина научихме от нашите парньори – StayPro.eu, които зорко следят събитията около излизането на новата част от футболната поредица.
