“Тунелджии”

23 април 2010
Час:
19:00 – 19:50
Място:
Тунелите под сцената на Младежки театър “Николай Бинев”

„ … като едно момченце, което с ръце заровени в пясъка усърдно копае
едновременно два прохода, докато най-после пръстите му се срещнат под земята и то е направило тунел.
Така могъщият тунелджия е направил десетки тунели в пясъка, докато в края на деня морето пак залее всичко. ’’

Спектакълът е вдъхновен от протестите на младите еко-защитници срещу незаконното застрояване и унищожаване на българската природа.
Хибридна форма на документален и поетичен театър.
Гледни точки в тунелите на съзнанието и обществото.

tunnel[1]


Това е представление, родено от желанието ни да кажем неща, които не са приятни за слушане, но някой има нужда да чуе… може би.
Да покажем позиция в живота, чрез позиция в изкуството… може би.
Да правим театър там, където не се прави театър, но се случва… може би.

23 April 2010
Time:
19:00 – 19:50
Location:
Тунелите под сцената на Младежки театър “Николай Бинев”

Written by 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *