Тази година е 3тата поредна, в която ще се състои Aniplay – българският косплей евент. То ще се проведе в СОФИЯ, на 8. МАЙ 2010 в Сатиричния Театър “Алеко Константинов” с подкрепа oт клуб НАКАМА.
Повече информация за събитието ще получите от e-mail agumon@abv.bg или фейсбук.
А информация за клуб НАКАМА можете да посетите тяхната интернет страница: http://www.nakama-bg.com/
![mikuru-ak-47-cosplay[1] mikuru-ak-47-cosplay[1]](https://teenews.eu/wp-content/uploads/2010/03/mikuru-ak-47-cosplay1.jpg)
Участващи групи в Aniplay 2010:
Baccano
Bleach
FMA – Brotherhood
Naruto
Final Fantasy X
Inuyasha
Hitman Reborn
Vampire knight
Guilty Gear
Toradora
Detroit Metal City

бааси, искам тая зайка!!!! дайте повече снимки
come and take it:)